
IKEA METOD / MAXIMERA(394.983.72), sz stj 2fr/2w sz, чорний/матовий антрацит Nickebo
11 713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.983.72
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матово-чорними фасадами NICKEBO ви отримаєте стильний і сучасний вигляд, який легко персоналізувати.
Завдяки вбудованим амортизаторам дверцята зачиняються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних направляючих з блокадою
Дверцята закриваються автоматично
Суцільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь , Епоксидна смола /поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | З ящиком |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 11 713 ₴


