
IKEA PLATSA (493.879.91), шафа 6 дверей, білий / Фоннес білий
17 170 ₴
15 281,30 ₴
- Під замовлення
- Код: 493.879.91
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ручки та ручки продаються окремо.
Внутрішні аксесуари, які допомагають упорядкувати шафу, продаються окремо.
Корпус / полкуДВП, паперова фольга, ДСП, стільниковий папір (100% перероблений)
ДСП, паперова фольга
сталь, нікельована, міднена
сталь, епоксидне порошкове покриття
сталь, оцинкована
Посилений поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи ДВП на каркасі з ДСП і з стільниковим паперовим наповненням, ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо сировину.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
дверіМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 191 см |
| Властивості | З полицями, З ніжками |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 15 281,30 ₴


