
IKEA METOD / MAXIMERA(694.586.14), відділення для мікрокомбінованих дверей / 3 двер, білий/Voxtorp темно-сірий
25 400 ₴
22 606 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.586.14
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
MAXIMERA висувна шухляда – це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч сторона.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Дверцята шухляди/передня частинаДСП
Пластикова плівка
Пластикова плівка (мін. .90% перероблено)
Пластиковий кант
ДВП
Пластикова обгортка
Пластикова фольга (мін. 90% перероблено)
Край із матеріалами
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка owa, меламінова фольга
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть, суха ганчірка.
Дверцята ящика/передня частина
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Завдяки використанню пластику в цьому продукті переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
Висока шафа / ящик a, low / shelfВикористовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 22 606 ₴


