
IKEA EDSBRUK(204.276.24), рамка, чорні плями
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.276.24
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Прикрасьте своїми улюбленими малюнками. Традиційна суцільна рама має легке профілювання та доступна в багатьох розмірах, які підходять для створення галереї на стіні. Захисна пластикова плівка на передній частині безпечна та не спотворює дизайн.
Можна повісити горизонтально або вертикально
PH нейтральне паспарту; запобігає знебарвленню фотографії.
Пластикова передня панель робить безель безпечнішою у використанні.
Різні розміри доступно
Ця рамка підходить для фотографій 21x30 см, якщо ви використовуєте її з паспарту, і для фотографій 30x40 см, якщо ви вирішили використовувати рамку без паспарту.
У комплекті з паспарту.
Паспарту буде не жовтий, тому що не містить кислот.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
ДВП, фольга, акрилова фарба
полістироловий пластик
папір
Очистіть щіткою для пилу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рами | 47 см |
| Картина без паспарту, вис | 40 см |
| Картина без паспарту, шир | 30 см |
| Картина з паспарту шир | 21 см |
| Картинка з паспарту, вис | 30 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Паспарту, виріз вис | 29 см |
| Паспарту, виїмка шир | 20 см |
| Ширина рами | 37 см |
- Ціна: 771,63 ₴



