-11%

IKEA LÄKTARE(495.032.45), конференц-крісло, світло-зелений/білий
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.032.45
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10 років гарантії. Ознайомтеся з положеннями та умовами в гарантійному буклеті.
Поперекова опора.
Знімний чохол, який можна прати.
Чохол для крісла Тканина:
100% поліестер (мінімум 90% перероблений)
Тканина, задня частина:
100% поліестер (100% перероблений)
Наповнювач:
Поліестер (мінімум 80% перероблений)
Застібка на липучці:
100% нейлон
Еластична стрічка:
Сидіння50% поліпропілен, 50% гума
Ковшове сидіння:
Склеєне шаром шпон, березовий шпон, тонований лак, прозорий акриловий лак
Застібка-липучка:
100% нейлон
Прокладка:
Каркас крісла з підлокітникамифанера, тонований лак, прозорий акриловий лак
Каркас :
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Підлокітник покриття:
синтетичний каучук
Обкладинка:
Поліпропіленовий пластик (мін. 20% переробленого), синтетичний каучук
Підставка:
поліамідний пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 91 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глибина | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 55 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 615,54 ₴







