
IKEA SKOGSÖN(005.922.24), Крісло, світло -зелений зовнішній
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.922.24
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Це легко зберегти чисто - просто протріть мокрою тканиною.
Пластикові ноги захищають меблі від вологи.
Рекомендується лише для використання на свіжому повітрі.
сталь, порошкове покриття
Найкращий спосіб продовжити термін експлуатації садових меблів - це регулярно очистити їх і не бути на вулиці, не захищаючи довше, ніж потрібно.
Очищення: з м'яким мильним розчином. Витріть висушкою чистою сухою тканиною.
Догляд: не вимагає спеціального лікування.
Цей крісло було випробувано на домашнє використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки, зазначених у таких стандартах: EN 581.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Ваги. | 12 кг |
| Висота | 71 см |
| Глибина | 88 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 62 см |
- Ціна: 6 158,80 ₴





