
IKEA POÄNG(105.493.91), подушка для крісла, Gunnared світло-зелений
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.493.91
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
Пінополіуретан 23кг/м3, Пінополіуретан 35 кг/м3
100% поліестер (100% перероблений)
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Не піддавати хімічному чищенню.
Пропилососити.
Протріть чистою вологою тканиною.
Стійкість до стирання цього покриття було протестовано протягом 55 000 циклів. 15 000 циклів та більше підходять для побутових меблів для щоденного використання. Результат понад 30 000 циклів означає хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вигоряння кольору) за шкалою від 1 до 8. За галузевими стандартами домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 і вище.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 137 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Польща |
| Товщина | 5 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴
