
IKEA SÖDERHAMN(995.144.30), шезлонг, Червоний тонер
20 664 ₴
18 390,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.144.30
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
фанера, ДВП, сталь, масив дерева
поліефірні волокна
Пінополіуретан високоеластичний (холодна піна) 35 кг/м3, Пінополіуретан 20 кг/м3
100% поліестер
поліефірна вата
100% поліестер (100% перероблений)
Машинне прання за максимальної температури 30°C, звичайна програма.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Праска, макс. 150°С.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, звичайний процес.
Стійкість до стирання цього покриття було протестовано до 50 000 циклів. 15 000 циклів та більше підходять для побутових меблів для щоденного використання. Результат понад 30 000 циклів означає хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вигоряння кольору) за шкалою від 1 до 8. За галузевими стандартами домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 і вище.
Ці меблі для сидіння пройшли випробування і відповідають вимогам відповідних стандартів щодо міцності та довговічності. Тести моделюють типове використання продукту людьми вагою 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 151 см |
| Глибина сидіння | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 93 см |
| Ширина сидіння | 93 см |
- Ціна: 18 390,96 ₴

