
IKEA TROTTEN(704.850.94), Комод на колесах, 3 ящика, антрацит
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.850.94
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Його можна розмістити в будь-якому місці кімнати, оскільки він оброблений ззаду.
Коліщатка дозволяють легко підсовувати шафу під стіл або переміщати по кімнаті.
Замикається відділення для особистих речей.
Залежно від місцевих умов після використання його можна розібрати на частини та відправити на переробку або рекуперацію енергії.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть м’яким мильним розчином
Протріть сухою тканиною.
Шафа була протестована для офісного використання та відповідає вимогам довговічності та стабільності, викладеним у таких стандартах: EN 14073, EN14074, ANSI / BIFMA x5.9 та ISO-7170.
Продукт розроблений і протестований для використання в офісі.
Залежно від місцевих умов після використання його можна розібрати на частини та відправити на переробку або рекуперацію енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56 см |
| Глибина ящика (всередині) | 40 см |
| Глибина | 47 см |
| Кількість ящиків | 1-3 |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Властивості | З колесами., Закривається на блискавку |
| Форма | Короткий, вузькі, Маленький |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 6 158,80 ₴





