-11%

IKEA DEKAD(305.404.79), будильник, низька напруга/чорний
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.404.79
Відправка з 08 травня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будильник приховує сучасний кварцовий механізм із чистим і класичним виглядом. Тож час іде, і цокання вас не турбує, але ви точно почуєте будильник, коли прийде час вставати.
Ні тривожне цокання, оскільки годинник має тихий кварцовий механізм.
Батареї продаються окремо. IKEA рекомендує акумуляторну батарею LADDA. Цей будильник також працює від 2xAA лужних батарейок.
Рамка годинника:
сталь , Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Фронтальний захист:
скло
Очистіть серветкою.
продукт має маркування CE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 6 см |
| Діаметр | 10 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,83 ₴



