
IKEA BRUMMIG(505.211.54), підодіяльник і наволочка, Лісові тварини/багатобарвний візерунок
1 775 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.211.54
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дитині комфортно спати і мріяти про пригоди з лісовими тваринами. Підодіяльник і наволочка з бавовняної та віскозної тканини – м’яких натуральних матеріалів, які ідеально підходять для чутливої дитячої шкіри.
Підковдра надзвичайно м’яка та зручна для шкіри вашої дитини, оскільки екологічно чиста бавовна була змішана з віскозою – ідеальне поєднання для гарного нічного сну.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт перевірено та не містить жодних речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри чи здоров’я вашої дитини.
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Рекомендовано для віком від 3 років
80% бавовна, 20% віскоза/вискоза
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Разом із аналогічними кольорами.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип | Наволочка |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Візерунок | Тема, квітуча |
| Кількість ниток | 190/дюйм2 |
| Матеріал | Бавовна |
| Колір | зелений, різнокольоровий |
| Ширина підодіяльника | 150 см |
- Ціна: 1 775 ₴
