-11%

IKEA FILMIS(305.408.27), годинник/термометр/будильник, низька напруга/чорний
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.408.27
Відправка з 08 травня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник на батарейках із 3 функціями: час, будильник і температура.
Годинник має світлодіодне підсвічування вгору при натисканні кнопки.
Будильник має функцію повтору, сигнал будильника повторюється кожні п'ять хвилин.
Акумулятори продаються окремо. IKEA рекомендує акумуляторну батарею LADDA. Цей будильник також працює від 2 лужних батарей типу АА.
Рамка годинника:
Пластик ABS, тонований прозорим акриловим лаком
Фронтальний захист:
акриловий пластик
Протріть сухою тканиною
Продукт має маркування CE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 4 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴




