
IKEA VILHATTEN(705.306.09), шафа 2 двері та 2 ящика, наслідування дуб
15 592 ₴
13 876,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.306.09
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вам більше не потрібно вибирати між розвішуванням і складанням одягу. У компактній шафі VILHATTEN знайдеться місце для обох. Він також займає мало місця на підлозі - ідеально підходить як для передпокою, так і для спальні.
Практична і компактна шафа, яка вміщує як у складеному вигляді і розвішування одягу - все в невеликому просторі.
Ідеально підходить для складеного одягу, а також для довгого та короткого одягу на вішалках.
У комплекті з коробками та роздільниками, які допоможуть упорядкувати невеликі речі. Лінійки контейнерів STUK і SKUBB ідеально підходять для цього.
Міцна плівка з малюнком деревини дуба створює відчуття тепла, як справжня деревина.
Для різних типів стін потрібні різні типи кріплень. Використовуйте шурупи та болти, які відповідають стінам у вашому домі.
Аксесуари для інтер’єру, які допоможуть упорядкувати гардероб, продаються окремо.
Полиця та вішалка для одягу включені.
Ручки та петлі включені.
Ящик вміщує приблизно 5 пар складених штанів або 8 сорочок.
ДСП, паперова фольга, пластиковий край
ДСП, паперова фольга, пластикова окантовка, паперова окантовка
ДВП, акрилова фарба, акрилова фарба
ДСП, пластикова плівка
Протріть тканиною, змоченою м’якою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Вони мають бути прикріплені до стіни за допомогою захисного пристрою, що входить у комплект, щоб запобігти їх перекиданню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 190 см |
| Властивості | З ящиком, з штангами для одягу |
| Глибина | 57 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 98 см |
- Ціна: 13 876,88 ₴






