
IKEA SVARTSENAP(105.330.69), протектор, Сірий
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.330.69
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Вдягатися весело, і ваш стіл теж так думає. Сіра доріжка SVARTSENAP допоможе вам створити гарне сервірування столу, яке відповідатиме вашому стилю та настрою.
Захищає поверхню столу; зменшує рівень шуму під час розкладання посуду.
Завдяки пофарбованій бавовні кольори залишаються яскравими навіть після багатьох прань.
Поєднуйте з асортиментом FÄRGKLAR у різних кольорах.
100% бавовна
Максимальна усадка 7%.
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150 °C.
Не піддавайте хімчистці.
Бавовна в цьому продукті вирощена з використанням меншої кількості води, хімічних добрив і хімічних пестицидів, одночасно збільшуючи маржу для фермерів. Таким чином ми зменшуємо вплив на навколишнє середовище.
Не містить оптичних відбілювачів.
Завдяки використанню відновлюваних матеріалів у цьому для продукту, якою є бавовна, ми уникаємо використання викопних або обмежених ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 130 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 308,83 ₴




