-11%

IKEA FÖRBÄTTRA(205.267.42), маскувальна панель, Матовий антрацит
2 082 ₴
1 852,98 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.267.42
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця накладна панель поєднується з нашими матовими чорними кухонними фасадами для однорідного вигляду.
Виберіть накладну панель із таким же покриттям як двері для однорідного ефекту, або комбінуйте та комбінуйте на свій смак.
Виготовлено з переробленої деревини, покрите плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Безкоштовна 25-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.Прикріпіть заглушку збоку до останньої шафи в ряду.
Підходить до кухонної серії METOD.
Основні частини:
ДСП
Фронтальний елемент/ Задній елемент:
Пластик фольга (мін. 90% переробки)
Край:
Пластиковий кант ( мінімум 50% перероблено )
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі, якщо необхідно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Товщина | 1.2 см |
| Ширина | 61.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852,98 ₴



