
IKEA RISATORP(205.276.33), bin, білий
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.276.33
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
У цей місткий кошик з декоративними ручками поміститься все необхідне, коли ви пересуваєтеся між кімнатами. Ідеально підходить для всього: від роботи, кухні та гаджетів для хобі до речей для пікніка.
Кошик для зберігання, який так само добре підходить для речей для хобі та роботи, як а також для аксесуарів у ванних кімнатах і прихожих.
Легко носити, виглядає декоративно.
Крізь сітку ви можете бачити вміст, а коли ручки опущені, кошик займає мало вертикального простору.
Вона також чудово підходить для зберігання фруктів і овочів, які краще тримати подалі від холодильника. Сітка дозволяє повітрю циркулювати, тому їжа довше залишається свіжою.
сталь, порошкове покриття
Березовий шпон, прозорий акриловий лак
Кошик не можна класти в посудомийну машину, під проточну воду чи занурювати води.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною
Протестовано та схвалено для контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 42 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 926,49 ₴



