
IKEA SILVERARV(305.400.35), колодка, бежевий/блакитний
291 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.400.35
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Посівник SILVERARV додасть вашому столу теплий, затишний і традиційний характер. Він зітканий із бавовни та джуту з візерунчастою текстурою, яка створює природне та яскраве вираз.
Ця суміш бавовни та джуту м’яка, але міцна, з текстурована поверхня та природний вираз.
Подкладки на столі роблять сервіровку столу особливо привабливою - як для щоденної трапези, так і для вечірок.
Захищає поверхню столу; зменшує рівень шуму під час розкладання посуду.
Плями можна легко видалити, виправши подушечку в пральній машині.
Кольори можуть відрізнятися, оскільки він виготовлений із невибіленої натуральної тканини.
80% бавовна, 20% джуту
Максимальна усадка 4%.
Машинне прання, макс. 40° C, звичайний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Блокнот |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 35 см |
| Колір | бежевий, блакитний |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 291 ₴
