
IKEA HOVET(705.159.15), дзеркало, чорний
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.159.15
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Його висота майже два метри, і він справлятиме велике враження у вашому домі. Повісьте їх вертикально, щоб перевірити весь одяг з ніг до голови, або горизонтально, щоб створити відчуття простору.
Дзеркало HOVET можна повісити на на стіні або закріпленим на підлозі та нахиленим до стіни.
Можна повісити горизонтально або вертикально
Настінне кріплення включено; коли дзеркало кладеться на підлогу, воно не ковзає
Захисна плівка зменшує пошкодження, якщо дзеркало розбите.
Підходить для використання в більшості кімнати, протестовано та схвалено для використання у ванній кімнаті.
Кріплення в комплекті
Різні стінові типи вимагають різноманітних видів кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
алюміній, анодований
скло, пластикова фольга
полістирольний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття скла.
Протріть сухою тканиною.
Протріть сухою тканиною
Коли дзеркало стоїть на підлозі, воно має бути прикріплене до стіни за допомогою кріплень, що входять у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 196 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, метал |
| Підходить для | Ванна кімната |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 78 см |
- Ціна: 6 158,80 ₴



