
IKEA STÄNKREGN(005.421.54), Світлодіодне кільцеве світло, затемнений/бірюзовий
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.421.54
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки цій кільцевій лампі, прикріпленій у верхній частині екрана ноутбука, ви можете найкраще освітлювати себе під час відеоконференцій, оскільки ви можете вибрати інтенсивність і колірну температуру світла.
Регульований плафон полегшує спрямування світла
Вбудований безступінчатий диммер дозволяє вмикати світло , вимкнути та затемнити легким дотиком пальця.
Можна зручно використовувати в різних місцях, оскільки лампу можна живити через USB-порт комп’ютера або від звичайної розетки .
Кабельна кришка допомагає тримати кабелі в порядку.
Вбудована світлодіодна лампа.
Тільки для використання в приміщенні.
АБС-пластик
Полікарбонат
сталь
матеріал EVA
Витріть насухо чистою тканиною
Виріб має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 19 см |
| Довжина кабелю | 70 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Потік світла | 55 лм |
| Приблизний термін служби | 25000 година |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 617,66 ₴




