
IKEA PILSKOTT(904.781.20), Світлодіодний торшер, розумний чорний
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.781.20
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Торшер PILSKOTT має сучасну графічну форму та гнучку світлодіодну стрічку, яка створює динамічні світлові ефекти. Ви також можете затемнити світло бездротовим способом за допомогою програми IKEA Home smart і пульта дистанційного керування TRÅDFRI.
Ви можете бездротовим способом затемнити світло та легко налаштувати його залежно від що ви робите.
Вам більше ніколи не доведеться міняти лампочку, оскільки ця лампа має вбудовані світлодіоди.
Приглушуючи освітлення, ви змінюєте настрій у кімнаті, заощаджуючи енергію.
Додайте бездротовий диммер, щоб приглушити світло.
Світлодіодне джерело світла можна замінити. Заміну можна замовити в пункті обслуговування клієнтів або на сайті www.ikea.pl
Працює з IKEA Home smart.
Термін служби джерела світла становить близько 25 000 годин. Це еквівалентно приблизно 20 рокам, якщо лампа увімкнена протягом 3 годин на день.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
цементна фарба
Полікарбонат
АБС-пластик
алюміній, анодований
Протріть зволоженою тканиною у м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Виріб має маркування CE.
Після використання може знадобитися спеціальна утилізація відходів. Ознайомтеся з місцевими правилами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 112 см |
| Довжина | 30 см |
| Довжина кабелю | 2.0 м |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Потік світла | 700 лм |
| Ширина | 12 см |
| Потужність | 14.5 Ватів |
- Ціна: 4 615,54 ₴




