
IKEA ENTUSIASM(305.397.44), гуртка, візерунок/білий синій
1 214 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.397.44
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
польовошпатова порцеляна
Для мікрохвильової печі
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 11 см |
| Ємність | 50 кл |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Колір | білий, блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214 ₴



