
IKEA VATTENKAR(405.415.72), настільна полиця, чорний
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.415.72
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Забудьте про свердління. Ви просто прикручуєте цю чорну полицю безпосередньо до стільниці – і миттєво створюєте місце для дрібниць або відділення, куди можна поставити рослини, в офісі чи вдома.
Полиці можна регулювати в 3 різних положеннях, що дозволяє розмістити книжкову шафу біля стіни або між двома столами, не займаючи додаткового місця.
Полиця його можна легко прикріпити або зняти за потреби, оскільки він кріпиться на гвинти.
Гвинтові кріплення мають м’яку поверхню, яка захищає стільницю від подряпин і слідів від тиску.
Сталь, Порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
сталь, оцинкована
Create Live EVA
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15 см |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 1 080,46 ₴




