
IKEA UPPLÖV(005.267.81), фасад ящика, Матовий антрацит
2 603 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.267.81
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV чорного матового кольору пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні та графічні деталі, які є стильними наскрізь.
Скошений край і металева ручка того самого відтінку вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний зовнішній вигляд.
Інтегрована алюмінієва ручка чорного кольору поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Безкоштовна гарантія 25 років. Умови гарантії див. у брошурі.
Можна комплектуватися панелями FÖRBÄTTRA, плінтусами та декоративними планками кольору антрацит.
Підходить до кухонних меблів серії METOD.
Ручка включена.
ДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Ручка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Висота | 19.7 см |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 2 603 ₴





