-11%

IKEA RÄFFELBJÖRK(105.376.56), Ваза, перлина
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.376.56
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваза RÄFFELBJÖRK, розроблена Лізою Гілланд, натхненна веселками, має плавну, грайливу форму та мерехтливе покриття. Поставте в неї свої улюблені квіти - або насолоджуйтесь нею як красивою скляною скульптурою.
Ця ваза має обтічну та грайливу форму веселки.
Глянцеве покриття підкреслює характерний рифлений візерунок вази.
Вазу також можна використовувати як скляну скульптуру - або чому б не поєднати 2 різні розміри створити власну композицію?
скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 13 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴





