
IKEA BJÖRNAMO(305.332.14), розпис на дерев'яному панно, яйця
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.332.14
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Оживіть свої стіни мистецтвом. Картинний набір BJÖRNAMO можна повісити прямо на стіну або поставити на полицю. Вам не потрібні рамки, оскільки фотографії мають широку рамку, яка забезпечує глибину та стабільність.
Тема Джулії Трігг.
Картини мають глибоку раму, яку можна повісити на стіну або поставити на полицю.
Ви можете персоналізувати свій дім, прикрасивши його витворами мистецтва, які виражають ваш стиль.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Гвинти для настінного кріплення продаються окремо.
ДСП, ДВП, пластикова окантовка
Стільниковий паперовий наповнювач (мінімум 70% перероблений)
Очистіть серветкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 3 см |
| Колір | бежевий, сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Тема / Тема | класичний, природа, Ілюстрація |
| Тип | безкаркасні |
| Ширина | 20 см |
| Основні | |
| Тип картини | Панно |
- Ціна: 771,63 ₴



