
IKEA FEJKA(704.915.75), штучне рослина в горщику, вхід/вихід Плачучий рис
5 225 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.915.75
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FEJKA штучні рослини в горщиках, які не вимагають хистів до садівництва. Ідеально, коли у вас є щось краще, ніж поливати рослини та видаляти мертве листя. Усіх обдурять, бо вони виглядають як живі.
Ця штучна рослина упакована в картонну коробку, тому її легко взяти додому та легко зібрати
Штучна, реалістична рослина, яка виглядає чудово з року в рік.
Ви можна використовувати всередині та на вулиці.
Рослина:
100% поліестер (100% перероблений), фарба, поліетиленовий пластик, сталь
Внутрішня ємність:
поліпропіленовий пластик , цемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота рослини | 170 см |
| Діаметр горщика | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴


