
IKEA NÄMMARÖ(605.103.05), модульна спинка дивана, зовнішня, світло-коричнева пляма
1 561 ₴
1 389,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.103.05
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Створіть затишок у вітальні просто неба з серією NÄMMARÖ. Тут є все необхідне для моментів відпочинку, довгих вечерь і веселих літніх вечірок, незалежно від того, чи є у вас балкон, тераса чи сад.
Меблі це зроблено з акації, природно міцної та твердої деревини твердих порід завдяки високій щільності волокон.
Комбінуйте вуличні меблі NÄMMARÖ на свій розсуд і створюйте скоординований зовнішній простір, де ви можете їсти, відпочивати та проводьте час із родиною та друзями.
Вічний дизайн робить серію гнучкою та придатною для багатьох середовищ.
Меблі завершено, щоб краще захистити їх від сонця, дощу, плям і зносу.
Виготовлено з міцної та відновлюваної акації з більш стійких джерел.
Залежно від місцевих умов після використання продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії.
Рекомендовано використовувати лише на на вулиці.
Під час повторного фарбування використовуйте морилку для деревини VÅRDA outdoor.
Можна поєднувати з іншими вуличними меблями серії NÄMMARÖ. .
Тверда акація, акрилова морилка
Найкращий спосіб продовжити термін служби дерев’яних вуличних меблів – регулярно чистити їх і не залишати на відкритому повітрі незахищеними більше, ніж це необхідно.
Очищення: м’яким мильним розчином. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Догляд: Щоб захистити поверхню від висихання, розтріскування та потрапляння вологи в деревину, ми рекомендуємо регулярно фарбувати меблі, наприклад один раз. або двічі на рік.
Щоб збільшити стійкість ваших меблів, затягуйте гвинти принаймні раз на сезон.
Використовуючи деревину як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо отримати позитивний результат вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 12 см |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Матеріал | тверда деревина |
| Форма | Модульний |
- Ціна: 1 389,29 ₴



