-11%

IKEA SEGERÖN(505.108.05), односекційна, сад, білий/бежевий
5 203 ₴
4 630,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.108.05
Відправка з 09 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створіть їдальню або зону відпочинку на балконі, патіо, терасі або в саду. Гнучка лінійка вуличних меблів SEGERÖN розроблена для використання на вулиці за будь-якої погоди, клімату та обставин.
Цей продукт міцний і простий у використанні. легко доглядати, оскільки він виготовлений із сталевого каркасу з порошковим покриттям і сплетеного вручну шнура.
Поєднуючи різні секції сидінь, ви можете створити диван такої форми та розміру, ідеально вписується в доступний зовнішній простір.
Каркас сидіння:
сталь, сталь , поліефірне порошкове покриття
Каркас спинки/NOTRANS:
Сталь, поліефірне порошкове покриття
Шнур:
100% поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 69 см |
| Висота сидіння | 28 см |
| Глибина | 76 см |
| Глибина сидіння | 62 см |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Форма | Стандартний |
| Колір | білий, бежевий |
| Ширина | 62 см |
| Ширина сидіння | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630,67 ₴
