
IKEA OSKARSHAMN(905.236.17), підставка для ніг з місцем для зберігання, Tibbleby бежевий/сірий
6 938 ₴
6 174,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.236.17
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Сядьте зручніше і дайте ногам трохи відпочити. Ця підніжка є ідеальним доповненням до крісла OSKARSHAMN. Красивий, стильний, а також практичний із місцем для зберігання під сидінням.
Підніжка має м’яку округлу форму з благородними лініями та продуманими деталями, як-от шкіра ручка та дерев'яні ніжки.
У просторі під сидінням ви можете зберігати книги, предмети для хобі, покривала або інші речі, які ви хочете заховати, але в той же час мати під рукою.
Використовуйте підставку для ніг разом із кріслом OSKARSHAMN або пересувайте її та використовуйте як додаткове сидіння.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
100% поліестер (100% перероблений)
фарбована коров'яча шкіра; просочена та пігментована поверхня
коробка (мін. 100% перероблена) ), ДСП, Пінополіуретан 25 кг/м3, Масив дерева, Фанера
Масив бука, тонований лак
Чистка пилососом .
Протріть вологою тканиною.
Стійкість цього покриття до стирання був протестований протягом 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Згідно відповідно до промислових стандартів рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 42 см |
| Висота під меблями | 3 см |
| Довжина | 57 см |
| Колір | бежевий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 6 174,82 ₴




