Телевізійна тумба в рустикальному стилі чудово підходить для тих, хто любить індустріальний, трохи стімпанк стиль. Простий дизайн і поєднання матеріалів створюють міцний, але мінімалістичний вигляд.
Ця сільська тумба для телевізора з металу та масиву дерева має відкриту задню частину для легкого доступу до проводів і кабелі.
Електронне обладнання можна розмістити за дверима з металевої сітки, що дозволяє отримувати сигнал від пульта.
Шафа стійка навіть на нерівній підлозі, оскільки має регульовані ніжки.
Рустикова книжкова шафа виготовлена з металу та масиву дерева, тому кожен предмет меблів унікальний.
Дерево є природним, живим матеріалом, а різноманітність текстури, кольору та текстури робить кожен предмет дерев’яних меблів унікальним.
Телевізійна тумба повинна бути трохи ширшою за телевізор, який на ній розміщено. Ця тумба підходить для телевізора до 36 дюймів. Ви можете вибрати телевізор більшого розміру, якщо його вага не перевищує вказане максимальне навантаження на стільницю.
Верхня панель тумби для телевізора розрахована на телевізор з максимальною вагою 30 кг. .
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Можна поєднувати з іншими продуктами в асортименті FJÄLLBO.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
масив сосни, морилка, прозорий акриловий лак
Wipe очистіть вологою тканиною. м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Цей предмет меблів має бути до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 36 см |
| Завантаження на верхню панель | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 8 573 ₴

