
IKEA HEJSTA(505.266.32), скляні двері, антрацит/скло з малюнком
2 602 ₴
2 315,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.266.32
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Створіть індивідуальну та привабливу атмосферу за допомогою скляних дверей HEJSTA чорного кольору. Рифлене скло підказує, що знаходиться в шафі, і є цікавим елементом. Він чудово поєднується з освітленням, створюючи настрій.
Скляні двері додають вашій кухні індивідуальний і декоративний відтінок. Продемонструйте свої улюблені речі та додайте освітлення, щоб покращити атмосферу.
Вбудована ручка вздовж вертикальної сторони дверей створює гладкий і бездоганний вигляд.
Розсувні дверцята з рифленим склом із чорною алюмінієвою рамою та друкованим чорним обідком, який легко чистити.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Безкоштовна 25-річна гарантія. З умовами гарантії можна ознайомитись у брошурі.
Підходить для кухонних меблів серії МЕТОД.
Доповнюють петлі UTRUSTA 110° з вбудованим демпфером для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюються 2 петлями.
Ручка включена.
алюміній , Епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, емаль
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’який засіб для миття посуду або мило, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 59.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | скло, З рамою, Візерункова |
| Система, вис | 60 см |
| Система, шир | 30 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 29.7 см |
- Ціна: 2 315,78 ₴




