
IKEA TORPARÖ(305.185.29), крісло з вхідними/вихідними підлокітниками, світло-сірий блакитний
2 533 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.185.29
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
TORPARÖ доступний у різних розмірах - виберіть розмір для маленького балкона в місті або великої тераси на віллі. Міцні матеріали, які не потребують догляду, дозволять вам повною мірою насолоджуватися життям на свіжому повітрі!
Можна складати, щоб забрати менше місця.
Стілець міцний і простий у обслуговуванні, оскільки виготовлений зі сталі та пластику з порошковим покриттям.
Матеріал вуличних меблів не вимагає догляду.
Залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати та використати для вторинної переробки або відновлення енергії.
сталь, поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Найкращий спосіб продовжити термін служби ваших вуличних меблів — це регулярно чистити їх і не залишати на вулиці незахищеними більше, ніж це необхідно.
Чистота: за допомогою м’якого мильного розчину . Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Догляд: спеціальна обробка не потрібна.
Це крісло протестовано для домашнього використання та відповідає вимогам щодо довговічності та безпеки, викладеним у таких стандартах: EN 581.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 54 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Перевірено на | 110 кг |
| Підходить для | Ззовні |
| Властивості | Складні, З підлокітниками |
| Ширина сидіння | 42 см |
- Ціна: 2 533 ₴
