
IKEA FEJAN(404.690.19), садовий стіл, білий
1 301 ₴
1 157,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.690.19
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Стіл міцний і його легко чистити, оскільки він виготовлений зі сталі з порошковим покриттям.
Матеріал вуличних меблів не вимагає догляду.
Підходить для стільців ADDE, FEJAN, TORPARÖ, TÄRNÖ, ASKHOLMEN, SALTHOLMEN.
сталь, поліефірне порошкове покриття
поліамідний пластик
Найкращий спосіб продовжити термін служби ваших вуличних меблів – це регулярно чистити їх і не залишати на вулиці незахищеними більше, ніж це необхідно.
Очищення: м’яким мильним розчином. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Догляд: спеціальна обробка не потрібна.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 71 см |
| Властивості | Малий розмір |
| Довжина | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 2 місць |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Підходить для | Ззовні |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 1 157,89 ₴




