-11%

IKEA LÅGASKÄR(905.437.62), журнальний столик, відкритий, бежевий
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.437.62
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей виріб міцний і простий у обслуговуванні, оскільки виготовлено зі сталі та пластику з порошковим покриттям.
Матеріал вуличних меблів не вимагає догляду.
Легко підтримувати в чистоті - просто протріть мокрою тканиною .
Цей вуличний журнальний столик має знімний піднос.
Цей журнальний столик пропонує місце для зберігання ваш столовий посуд, подушки та чохли для меблів.
Пальто:
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Внизу:
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% переробленого)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 42 см |
| Діаметр | 74 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 615,54 ₴



