
IKEA UPPLÖV(804.704.93), фасад ящика, Матовий темно-бежевий
2 597 ₴
- Під замовлення
- Код: 804.704.93
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV у матовому бежевому кольорі пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні графічні деталі, які виглядають стильно наскрізь.
Скошений край і металева ручка тон у тон вони вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний вигляд.
Інтегрована бежева алюмінієва ручка поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Безкоштовна 25-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
Можна комплектуватися накладними панелями UPPLÖV, плінтуси та декоративні планки темно-бежевого кольору.
Відповідає серії кухонних меблів METOD.
Ручка включена.
ДСП
Фронтальний елемент/ Задній елемент:Пластикова плівка (мін. 90% переробки)
Пластиковий кант (мін. 50% перероблено)
алюміній , епоксидне порошкове покриття
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 19.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 2 597 ₴





