
IKEA UPPLÖV(004.704.87), двері, Матовий темно-бежевий
6 059 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.704.87
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади UPPLÖV у матовому бежевому кольорі пропонують сучасний і витончений вигляд зі скошеними краями та вбудованими ручками того ж відтінку. Елегантні графічні деталі, які виглядають стильно наскрізь.
Скошений край і металева ручка тон у тон вони вловлюють світло в кімнаті та створюють унікальний вигляд.
Інтегрована бежева алюмінієва ручка поєднується з передньою частиною, створюючи сучасний і графічний вигляд. Він також забезпечує стабільність і легкий природний хват.
Виготовлений із переробленої деревини, покритий плівкою, виготовленою переважно з переробленого пластику.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Безкоштовна гарантія 25 років. Умови гарантії див. у брошурі.
Доповніть петлями UTRUSTA 110° із вбудованими петлями -вхідний клапан для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Можна доповнити панелями з маскувальними плінтусами, плінтусами та декоративними планками UPPLÖV темно-бежевого кольору.
Підходить до серії кухонних меблів METOD.
Ручка включена.
ДСП
Фольгований пластик (мінімум 90% перероблений)
Пластикова окантовка (мін. 50% перероблено)
алюміній, епоксидна смола порошкове покриття
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 79.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки, Тарілка |
| Тип | двері, Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 6 059 ₴





