
IKEA STENSUND(505.240.20), скляні двері, світло-зелений
2 602 ₴
2 315,78 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.240.20
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія STENSUND пропонує смак сільського життя зі скляними дверима, які приносять тепло та демонструють ваш найкращий фарфор. Лакована поверхня є вологостійкою та миттєво очищається.
Якщо ви виберете стінку зі скляними дверцятами шафи, подумайте про використання скляних полиць і освітлення шафи. Це дозволить вам продемонструвати найкращу порцеляну та надати вашій кухні відчуття тепла та затишку.
Безкоштовна 25-річна гарантія. Умови гарантії див. у брошурі.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° із вбудованими петлями -в амортизаторі, 2 шт., продаються окремо.
Доповнюється 2 петлями.
Доповнюється ручками або ручками.
Можна доповнюватися маскувальними панелями STENSUND, плінтусами та декоративними планками світло-зеленого кольору.
Підходить для серії кухонних меблів METOD.
Плита ДВП, Поліуретанова фарба
загартоване скло
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі.
Поводьтеся обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня може призвести до раптового розбиття скла. Уникайте бічних зіткнень – саме тут скло найбільш вразливе.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 39.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло, З рамою, Візерунок борозенки |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 39.7 см |
- Ціна: 2 315,78 ₴




