
IKEA KIVIK(605.275.32), чохол на шезлонг, Світло-бежевий трезунд
8 672 ₴
7 718,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.275.32
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей чохол виготовлений із тканини Tresund із поліестеру та бавовни. Двоколірний ефект, завдяки різним видам ниток, які надають тканині легкий блиск, чітку текстуру та м'якість на дотик.
Тканина Tresund із чіткою текстурою виготовлена з 100% переробленого поліестеру та бавовни. Він має приємний двоколірний глянцевий ефект і надзвичайно м’який на дотик, що підвищує комфорт.
Додаткові чохли означають, що ви можете легко змінити зовнішній вигляд як шезлонга, так і кімнаті.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна прати в пральній машині та легко знімати та надягати.
Це додаткове покриття. Лежак продається окремо.
100 % поліестер (100% перероблений)
78% бавовна, 22% поліестер (100% перероблений)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150 °C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 40 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів для домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 або вище.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 19.5 л |
| Вага нетто | 3.58 кг |
| Ваги. | 4.04 кг |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Стандартний |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 7 718,08 ₴

