
IKEA KIVIK(705.275.22), Чохол на 3-х місний диван, Антрацит трезунд
13 858 ₴
12 333,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.275.22
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей чохол виготовлений із тканини Tresund із поліестеру та бавовни. Двоколірний ефект, завдяки різним видам ниток, які надають тканині легкий блиск, чітку текстуру та м'якість на дотик.
Тканина Tresund із чіткою текстурою виготовлена з 100% переробленого поліестеру та бавовни. Він має приємний двоколірний глянцевий ефект і дивовижну м’якість, що підвищує комфорт.
Додаткові альтернативні покриття означають, що ви можете легко змінити вигляд як дивана, так і кімнаті.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна прати в пральній машині та легко знімати та надягати.
78% бавовна, 22% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер (100% перероблений)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілюйте.
Не сушіть у пральній машині.
Праска , макс. 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, звичайний процес.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 40 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 26.1 л |
| Вага нетто | 5.54 кг |
| Ваги. | 6.03 кг |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 57 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 3-місний |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Стандартний |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 12 333,62 ₴

