
IKEA KIVIK(805.269.75), Чохол на 3-х місний диван, Сіро-бірюзовий Kelinge
12 123 ₴
10 789,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.269.75
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Широкий рифлений вельветовий чохол, товстий і зручний для сидіння, і м’який на дотик. Чохол має легкий блиск, і його легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна знімати та прати в пральній машині.
Чохол виготовлений з поліестерової тканини Kelinge. Широкий рифлений вельвет товстий, зручний і м’який на дотик, з легким блиском, який надає йому гарного та затишного вигляду.
Додаткові чохли для чергування означають за допомогою якого ви можете легко змінити вигляд як дивана, так і кімнати.
Покривало легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна прати в машині та легко зняти і знову вдягніть .
100% поліестер (100% перероблений)
Можна прати при 40°C, звичайний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати, макс. 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 50 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів для домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 або вище.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 21.6 л |
| Вага нетто | 3.35 кг |
| Ваги. | 3.88 кг |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 57 см |
| Колір | сірий, бірюзовий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 3-місний |
| Форма | Стандартний |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 10 789,47 ₴


