
IKEA PÄRUP(904.939.98), Чохол на 3-місний диван, з шезлонгом/Gunnared темно-сірий
17 410 ₴
- Під замовлення
- Код: 904.939.98
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ця сумка виготовлена з пофарбованої розчином поліестерової тканини Gunnared. Це міцна вовняна тканина з теплим двоколірним ефектом меланжу.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна знімати та прати в пральній машині.
100% поліестер (мін. 60% перероблений)
100% поліпропілен
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Праска навиворіт.
Професійна хімчистка у тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість покриття до стирання перевірено за 50 000 циклів. Для меблів для повсякденного використання вдома достатньо 15 000 циклів і більше. Показник понад 30 000 циклів свідчить про гарну стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою від 1 до 8. Згідно з промисловими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 30.7 л |
| Вага нетто | 5.54 кг |
| Ваги. | 6.12 кг |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 57 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | 3-місний |
| Форма | Г-подібна |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 17 410 ₴

