
IKEA GRÖNLID(905.008.71), чохол на 1 місну секцію, Середньо-сірий Люнген
6 754 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.008.71
Відправка з 10 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ljungen — це міцний чохол із поліестерової тканини з м’якою бархатистою поверхнею та легким світловідбиваючим блиском.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна зняти та прати в пральній машині.
Це резервна кришка. Рама продається окремо.
100% поліестер (100% перероблений)
Знімний чохол
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати при макс. 110°C.
Професійно хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1.98 кг |
| Ваги. | 2.27 кг |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 57 см |
| Ємність | 11.0 л |
| Кількість місць | 1-особовий |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 754 ₴
