
IKEA ÖVNING(005.170.03), візок, білий/сіро-зелений
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.170.03
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Багатофункціональний і мобільний спосіб зберігання олівців, книг та інших речей, які можуть знадобитися вашій дитині для домашнього завдання. Коляска легко котиться та має знімний гачок.
Ваша дитина може легко транспортувати коляску на кухню на стіл або у вітальню, штовхнувши або потягнувши його за округлений верхній край.
Дитина може повісити гачок будь-де та змінити його положення.
Металевий відсік можна отримати з правого або лівого боку.
Полиці можна встановити в одну лінію або асиметрично.
Колекція ÖVNING включає в себе розумні та гнучкі інструменти, які роблять навчання веселим і допомагають вашій дитині почати, залишатися енергійною та легко змінювати роботу.
IKEA підтримує право дітей на освіту та активне, веселе життя. Навчаючись у дітей та експертів, ми знаємо, що поєднання навчання, гри та руху ідеально підходить для хорошої академічної успішності.
Тільки для використання в приміщенні.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Можна доповнити коробками LYSMASK (набір із 4 шт.).
ДСП, пластикова окантовка, меламінова плівка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Витріть насухо чистою тканина
Виріб має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 54 см |
| Колір | білий, сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 4 615,54 ₴






