
IKEA ENHET(805.395.29), двері, блідо-сіро-зелений
1 082 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.395.29
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Світло-сірі та зелені фасади створюють прекрасне поєднання спокою та елегантності, перетворюючи ваш дім на привабливий оазис для відпочинку, спілкування та благополуччя.
Плівка забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті.
Можна встановити з правого або лівого боку шафи
Безкоштовна 10-річна гарантія. Умови гарантії можна знайти в брошурі.
Доповнюється ручкою або ручка.
Підходить до шаф серії ENHET.
Петлі входять до шафи.
ДСП, пластикова плівка, пластикова плівка, пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’який засіб для миття посуду або мило, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Зовнішній вигляд | Тарілка |
| Висота | 59.6 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, вис | 60.0 см |
| Система, шир | 60.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 59.6 см |
- Ціна: 1 082 ₴
