
IKEA TITTEBO(205.502.75), шафа зі стулкою для дрібної техніки, чорний
15 609 ₴
13 892,01 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.502.75
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Таємне сховище, де можна зберігати дрібне кухонне начиння, коли воно не потрібне. Краса полягає в геніальних рулонних шторах, які плавно відкриваються та не займають місця.
Приховує маленьку кухню прилади за закритими дверима, щоб ваша кухня була охайною.
Зручний і практичний спосіб додати додатковий простір для зберігання, коли в шафах і ящиках мало місця.
ДСП, пластикова плівка (мінімум 90% переробленого ), окантовка з пластику (мінімум 50% переробленого)
Поліпропіленовий пластик, Прозорий акриловий лак, Прозорий акриловий лак
Поліпропіленовий пластик
поліамідний пластик
сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Глибина | 30 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 57.9 см |
| Мінімальна висота | 54.5 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 13 892,01 ₴





