
IKEA STRANDÖN(305.227.67), стіл з підносом, внутрішній/зовнішній, лист зелений
866 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.227.67
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Цей легкий столик-піднос повністю складається і поставляється з сумкою для перенесення, щоб ви могли брати його з собою на риболовлю, кемпінг, пікнік або пляж.
2 еластичні стрічки на коротких сторонах столу підносу тримають пляшки або чашки на місці - це зручно, якщо основа нерівна.
Ідеальна висота, коли ви хочете поїсти на пляжі, але не бажаєте, щоб на вашу їжу потрапляв пісок, або хочете грати в ігри на рівній поверхні.
Зручно взяти з собою на пікнік або пляж і зберігати в сумці, оскільки стіл складається.
Так легко зібрати однією рукою – не потрібні інструменти.
100% поліестер (мін. 90% перероблено)
80% поліестер , 20% гума
100% поліпропілен
Поліпропіленовий пластик
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Легкі плями можна видалити за допомогою засобу для чищення м’яких меблів або губки, змоченої у воді чи м’якому мильному розчині рішення.
Переконайтеся, що продукт повністю висох, перш ніж зберігати його в мішку чи контейнері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 57 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 866 ₴
