
IKEA NILSERIK(705.406.46), настільний табурет, білий/темно-синій Vissle
3 991 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.406.46
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Забезпечує активне положення сидячи для покращення постави.
Ви можете легко відрегулювати висоту за допомогою 1 із 3 легкодоступних ручок під сидінням.
Ви сидите зручно завдяки м’якому сидінню.
Практична та зручна функція повороту.
Гумове дно захищає підлогу та запобігає зсуву табурета зміщується, коли ви спираєтеся на нього.
Підходить для столів сидячи/стоячи.
Високопружний пінополіуретан (холодна піна) 55 кг/м3
Поліпропілен пластик
ацеталь пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
синтетичний каучук
100% поліестер (мін. 90% перероблено)
Вакуум.
Чистіть м'якою тканиною, змоченою у воді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Діаметр сидіння | 35 см |
| Колір | білий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота сидіння | 71 см |
| Мінімальна висота сидіння | 51 см |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 3 991 ₴






