
IKEA GLASSVIK(004.887.79), скляні двері, світло-сіро-блакитне/прозоре скло
3 049 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.887.79
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
GLASSVIK світло-сірий і блакитний з прозорим скляним фасадом ідеально поєднується з глянцевими фасадами SELSVIKEN у тому ж кольорі. Чисті лінії та сучасний дизайн стануть правильним декором для найкрасивіших предметів. Ручка входить у комплект.
Скляні дверцята захищатимуть предмети від пилу та залишатимуть їх видимими.
Пульт дистанційного керування працює через скло, тому ви можете керувати пристроями, коли дверцята закриті.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Доповнюється петлями BESTÅ. На 1 двері потрібна 1 упаковка петель. Продається окремо.
Ручка включена.
алюміній, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
загартоване скло
Протріть вологою тканиною .
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягніть і затягніть їх, якщо необхідно.
Поводьтеся обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня може призвести до того, що скло раптово трісне/зламається. Слід уникати бічних ударів, оскільки саме тут скло найбільш вразливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Висота | 64 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | скло, З рамою |
| Тип | Двері |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 049 ₴


