-11%

IKEA DVALA(405.496.29), Простирадло на гумці, сіро-зелений
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.496.29
Відправка з 11 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлено зі 100% бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим із кожним пранням.
Бавовна – це м’який натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу та приємний на дотик.
Бавовна – м’яка, проста в догляді тканина, яку можна прати в пральній машині.
Підходить для матраців товщиною до 26 см, оскільки простирадло має еластичний край на всю довжину.
Кількість потоків: 152
Кількість ниток - це кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніша тканина.
100% бавовна
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Ні відбілювач.
Сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Властивості | З гумкою |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 200 см |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Максимальна товщина матраца | 26 см |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴




