
IKEA VÅRVIAL(205.517.79), простирадло на гумці, сіро-зелений
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.517.79
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
100% бавовняний трикотаж машинного в’язання для м’якої текстури, теплої та приємної на дотик. Він також гнучкий, завдяки чому простирадло ідеально лягає на матрац дивана – навіть у кутах.
Комфортно спати, оскільки бавовняний трикотаж ніжний до шкіри та вбирає вологу, зберігаючи вас сухими всю ніч.
Виготовлено зі 100% бавовни - натуральний і міцний матеріал, який зношується з кожним днем. Стає м'якшим після прання.
Зручний для щоденного догляду, оскільки трикотаж не вимагає прасування.
Підходить для диванних матраців товщиною до 16 см, оскільки простирадло має еластичний край навколо.
Підходить для диванного матраца товщиною до 16 см, оскільки простирадло має еластичну стрічку по всьому колу.
100% бавовна
Машина прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині низький (макс. 60°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Властивості | З гумкою |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина | 200 см |
| Колір | сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна товщина матраца | 16 см |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Ширина | 80 см |
| Якість | Джерсі |
- Ціна: 617,66 ₴




